Profesjonalne
urządzenia
gastronomiczne

Mamy prawie 100 lat. W naszej polskiej fabryce produkujemy wysokiej klasy produkty na rynek Horeca w całej Europie.

Nasze produkty

KU1000

Roboty
kuchenne

Klasyczne narzędzie każdej restauracji stawiającej na świeżość i jakość oferty. Posiada 4 funkcje: mielenie i skruszanie mięsa, rozdrabnianie warzyw i mieszanie mas do ciast, shake'ów etc.

Maszynka

Maszynki
do mięsa

Świeży burger, tatar, falafel a może stary dobry „mielony”? Najlepiej smakuje przyrządzony zaraz po zmieleniu mięsa dlatego dla restauracji, sklepów mięsnych etc. stworzyliśmy tą wyjątkową maszynkę.

KU1000

Opiekacze
do pizzy i bruschetty

Tylko 1,5 minuty potrzebuje nasz opiekacz aby idealnie upiec pizze. Idealny do barów bistro na stacjach benzynowych, w sklepach etc. Dla największych zaś smakoszy włoskiego jedzenia będących nieustannie w biegu, do domowej kuchni.

KU1000

Naświetlacze
do jaj

Bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów to kluczowa sprawa dla każdego prowadzącego biznes spożywczy. Dlatego stworzyliśmy ten naświetlacz do jaj.

Rozdrabniarka

Rozdrabniarki
do jarzyn

Rozdrabniarka do warzyw i owoców idealna dla wszystkich ceniących sobie świeże i soczyste sałatki.

O nas

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz otwartości na badania i rozwój możemy wytwarzać innowacyjne produkty znajdujące uznanie na wymagającym technologicznie rynku niemieckim, gdzie sprzedajemy 70% naszej produkcji.

Robert Gliwa R&D
Robert Gliwa

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, posiada szerokie doświadczenie w projektach konstruktorskich. W Mesko AGD odpowiada z projekty R&D.

Beata Wilkowska Główna Księgowa
Beata Wilkowska

Absolwentka WZ Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Szkoły Kontrolingu w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw.

Wiesław Chruścik Dyrektor Handlowy
Wiesław Chruścik

Sprzedawca z 30 letnim stażem, posiadający dodatkowo wieloletnie doświadczenie w logistyce i zaopatrzeniu firm produkujących AGD.

Janusz Bodo Serwis
Janusz Bodo

Mechanik z 30 letnim stażem w serwisowaniu maszyn i urządzeń AGD.

Historia

„Są w życiu narodów i państw zmagania, które nigdy nie ustają. Polskę na równi z innymi narodami oczekuje walka we wszechświatowych zapasach o pierwszeństwo w dziedzinie organizacji i kultury”

Józef Piłsudski

Nasze tradycje sięgają 1922 roku kiedy to z Centralny Zarząd Wytwórni Wojskowych postanowił wybudować w Skarżysku fabrykę amunicji i delegował do pierwszych prac organizacyjnych inż. Leonarda Łabucia. Już po kilku latach fabryka stała się ważnym punktem na przemysłowej mapie II Rzeczpospolitej przyczyniając się m.in. do powstania koncepcji Centralnego Okręgu Przemysłowego (COP). Z biegiem lat, fabryka zaczęła rozszerzać swoje port folio m.in. na produkty cywilne w tym AGD. W roku 2000 z wyodrębnienia ze struktury wojskowej, powstała spółka Mesko AGD, która w swych działaniach pozostaje wierna przesłaniu swoich twórców, starając się produkować maszyny najwyższej jakości.

Partnerzy

Polskim produktom najwyższej jakości trudno konkurować cenowo z urządzeniami wytwarzanymi na Dalekim Wschodzie. Nie składamy jednak broni, takie mamy DNA. Ale nasz upór nie byłyby możliwy bez partnerów i klientów, dla których ważniejsze od ceny są takie wartości jak jakość, solidność i społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR). Właśnie tu chcielibyśmy ich przedstawić:

Mesko-AGD Sp.z o.o.
ul.Mościckiego 30
26-110 Skarżysko-Kamienna
41 253 43 00
info@meskoagd.pl

Serwis

Pn.-Pt. 7:00-15:00
600 259 901